H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/H-Czekmany-jelzessel-Maganyos-lovas-Olaj-vaszon-farostra-kasirozva-hatolfalan-cimken~II2207503
2207503
10067
382
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm
: scanner