10117. 382. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
30
0 HUF
Győry Miklós (1905-1995): Sárkányölő. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, számozott (52/100), üvegezett fa keretben, 29x19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf