Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Műterembelső, 1988. Olaj, farost, jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/GyVad-Erzsebet-1925-2012-Muterembelso-1988-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-~II2270182
2270182
10360
382
Beschreibung: Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Műterembelső, 1988. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán halványan feliratozott. Fa keretben, 70x50 cm
: pelikán_kristóf