10082. 382. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Eigel István (1922-2000): "Nyár", 1961 (Vakolat intarzia terv, Balatonfüred, Hajtóműgyár üdülő). Vegyes technika, papír, papírra kasírozva, jelzett a hátoldalán. 42x34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras