Beron Gyula (1885-1971): Balatoni komp. Színezett rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Beron-Gyula-1885-1971-Balatoni-komp-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Lap-szelen-apro-fol~II2268060
2268060
10035
382
Beschreibung: Beron Gyula (1885-1971): Balatoni komp. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 29×40 cm
: pelikán_kristóf