Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Art deco hölgy arcképe, 1932. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Helyenként apró foltokkal a vásznon. Sérült fa keretben, 87x67 cm