12873.
382. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1925-35 össz. 3 db portré felvétel Reményi M. kaposvári műterméből, portré alatt a fényképész ceruzás aláírásával, egyik datált (934). Hátoldalán pecséttel jelzett fotólapok, 13,5x8,5 cm