13003.
382. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
cca 1905 Hirsch Jánoska portréja, keményhátú fotó Weisz Hugó aradi műterméből, a felületén kopásnyomokkal, bejegyzéssel, a hátoldala foltos, kopott, 10x6 cm