15067.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.