Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Egész oldalas fekete-fehér fotókkal (73) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,jó állapotban.