15028.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal, kijáró lapokkal.