15060.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in German language.