Teremi Gábor: A galamb. Bp, 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Félvászon kötésben, kissé kopott, foltos állapotban, kijáró lapokkal. Hiányos tartalomjegyzék.