17072.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének munkálatai. XII. Nagygyűlés. Szerk.: Országh Oszkár- Barát Irén. Bp, 1930, a Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.