Pollák Sándor: Sárvártól Sárvárig. A vasuti töltések és pályák mentén.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1000014/Pollak-Sandor-Sarvartol-Sarvarig-A-vasuti-toltesek-es-palyak-menten-Egy-munkaszolga~II2271494
2271494
17173
382
Books: Judaica
Beschreibung: Pollák Sándor: Sárvártól Sárvárig. A vasuti töltések és pályák mentén. Egy munkaszolgálatos emlékiratai. Szombathely, én., a szerző kiadása. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
: ra
Katalognummer: