Dr. Hahn István: Zsidó ünnepek és népszokások. Dr. Heller Bernát elősz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1000014/Dr-Hahn-Istvan-Zsido-unnepek-es-nepszokasok-Dr-Heller-Bernat-eloszavaval-hn-1940-Vi~II2274770
2274770
17182
382
Books: Judaica
Beschreibung: Dr. Hahn István: Zsidó ünnepek és népszokások. Dr. Heller Bernát előszavával. hn., 1940, Viktória kiadás. Papírkötésben, sérült gerinccel, szakadozott lapszélekkel, foltos borítóval.
: ra