1 200 HUF
Bencés Tibor: Üzen a múlt...Mesék, legendák. Bp, 1942, kn. Félvászon kötésben, papír védőborítóban. Szakadozott, kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által aláírt, számozott példány(15/100).