Szekfű Gyula: Mi a magyar? A Magyar Szemle könyvei XV. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Az egri 213. sz. "Koháry István" cserkészcsapat bélyegzőivel. Kiadói egészvászon kötésben.