Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 106

Portrait Miniatures from the Collection of the Russian Museum II. XIX.-early XX. century. Leningrad, 1974, Chudoznik RSFSR. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, színes képekkel gazdagon illusztrálva, orosz és angol nyelven./ Linenbinding, in russian and english language.
16608.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp.,2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, nagyon jó állapotban.
16609.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
16610.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Szyksznian Wanda. Bp, 1998, Novoprint Nyomdaipari és Kiadói Részvénytársaság. Dienes Judit fotóival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
16611.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Judit Reigl. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2006, Erdész & Makláry Fine Arts. Kiadói papírkötésben. Magyar, angol és francia nyelvű szövegek.
16612.

Rufpreis:
1 600 HUF
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. + debreceni rézmetsző diákokról szóló cikk, 1977, Magyar Nemzet.
16613.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szilárdfy Zoltán: Barokk szentképek Magyarországon. Bp., 1984, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
16614.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban, belül jó állapotban.
16615.

Rufpreis:
1 800 HUF
16616.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dálnoky János: Így készül a magyar film. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16617.

Rufpreis:
800 HUF
16618.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kozák Csaba: Köret. Válogatott művészeti írások 2004-2009. Bp., 2010., Hanga. Kiadói papírkötés. Dedikált!
16619.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF