16613.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. + debreceni rézmetsző diákokról szóló cikk, 1977, Magyar Nemzet.