17431.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Tolnai Világlexikon. I.-V. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, I. és II. kötet gerince elvált, de megvan, részben foltos lapokkal