Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Marai-Sandor-A-szegenyek-iskolaja-Bp-1946-Revai-Kiadoi-felvaszon-kotes-szakadt-folt~II2274495
2274495
17298
382
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, szakadt,foltos papír védőborítóban, egy helyen sérült gerinccel.
: nagy_andras