Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Ady-Endre-osszes-versei-Bp-e-n-Athenaeum-1047-p-Atkotott-kisse-kopott-egeszvaszon-kC3~II1875862
1875862
18610
382
100
Beschreibung: Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, foltos, hullámos lapokkal.
: tánczos_gábor