Aquincumi porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopással, 11x6... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Aquincumi-porcelan-cipo-kezzel-festett-jelzett-apro-kopassal-11x6-cm~II2263827
2263827
11189
381
Beschreibung: Aquincumi porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopással, 11x6 cm
: karap_norbert