XIX. sz. legkésőbb. Nagy méretű víztároló edény. Mázatlan cserép, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/XIX-sz-legkesobb-Nagy-meretu-viztarolo-edeny-Mazatlan-cserep-kis-serulesekkel-de-~II2260846
2260846
11058
381
Art-ceramics
Beschreibung: XIX. sz. legkésőbb. Nagy méretű víztároló edény. Mázatlan cserép, kis sérülésekkel, de összességében jó állapotban 55 cm
: scanner