30749.
381. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem, dísztokban (10g/0.925/30mm) T:PP