31320.
381. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
20 000 HUF
29
1935. "Magyar Arany Érdemkereszt" aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalag nélkül T:1-,2 zománchiány, apró ph. Hungary 1935. "Hungarian Golden Cross of Merit" gold plated Ag decoration without hallmark and ribbon C:AU,XF missing enamel, small edge errors NMK 384.