Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500032/Zakonyi-Ferenc-Balatonfured-Adalekok-Balatonfured-tortenetehez-a-kezdetektol-1945-ig-Vesz~II2263406
2263406
12778
381
Ships Balaton
Beschreibung: Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
: nagy_andras