11911. 381. Gelaufene Fernauktion Rahmen
3 000 HUF
0 HUF
Üvegezett, kopott, kissé sérült fa keretben Seville jelzésű nyomat. Keret belső méret. 48,4x38,2 cm. Látható méret: 40,5x30,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner