Aranyozott ezüst(Ag) gyöngy karkötő, jelzett, gumírozott, egyik szemen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Juwelen/Juwelen~500038/Aranyozott-ezustAg-gyongy-karkoto-jelzett-gumirozott-egyik-szemen-kis-horpadassal-bruttC3~II2260065
2260065
19102
381
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst(Ag) gyöngy karkötő, jelzett, gumírozott, egyik szemen kis horpadással, bruttó: 3,54 g
: karap_norbert