cca 1830 Festmény után készült metszet, papíron, jelzés nélkül, üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/cca-1830-Festmeny-utan-keszult-metszet-papiron-jelzes-nelkul-uvegezett-serult-keretbe~II1401197
1401197
11019
381
13000
Engravings
Rufpreis:
13 000 HUF 35,14 EUR , 38,24 USD
Beschreibung: cca 1830 Festmény után készült metszet, papíron, jelzés nélkül, üvegezett sérült keretben, 40×46 cm
: tánczos_gábor