Tordai Schilling Oszkár (1880-?): Pulcinello és Pulcinella. Rézkarc, p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tordai-Schilling-Oszkar-1880-Pulcinello-es-Pulcinella-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-~II2253846
2253846
10425
381
Beschreibung: Tordai Schilling Oszkár (1880-?): Pulcinello és Pulcinella. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XI/XXV), 19×16 cm
: kh