Szigethy István (1891-1966): Portré (karikatúra). Kréta, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szigethy-Istvan-1891-1966-Portre-karikatura-Kreta-papir-jelzett-es-datalt-927-pas~II2188897
2188897
10414
381
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Szigethy István (1891-1966): Portré (karikatúra). Kréta, papír, jelzett és datált (927?), paszpartuban és üvegezett keretben, 18,5×12 cm
: karap_norbert