Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szegvari-Karoly1920-2002-Tanya-Olaj-farost-jelzes-nelkul-keretben-30C39740-cm~II1933140
1933140
10402
381
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 30×40 cm
: turóczi_márk