Szász Endre (1926-2003): Írástudó törpék. Szitanyomat, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szasz-Endre-1926-2003-Irastudo-torpek-Szitanyomat-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben~II2260881
2260881
10398
381
15000
Beschreibung: Szász Endre (1926-2003): Írástudó törpék. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 47x66 cm
: scanner