Rudas jelzéssel: Libapásztor lány, olaj, vászon, díszes, kicsit sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rudas-jelzessel-Libapasztor-lany-olaj-vaszon-diszes-kicsit-serult-fa-keretben-60C39780-cm~II1752957
1752957
10347
381
Beschreibung: Rudas jelzéssel: Libapásztor lány, olaj, vászon, díszes, kicsit sérült fa keretben, 60×80 cm
: vörös_iván