18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Pintér István (?-): Velencei hidak IV. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 66x47 cm. / István Pintér (?-): Bridges in Venice, Italy IV. Oil on wood fiber, signed. Framed. 66x47 cm