Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 között működött festő mun... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-feltehetoen-1920-40-kozott-mukodott-festo-munkaja-Fohasz-Olaj-~II2259395
2259395
10468
381
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 között működött festő munkája: Fohász. Olaj, vászon. Díszes, sérült fa keretben. 70x50 cm
: scanner