Kohán György (1910-1966): Női arcképek, kar (és önarckép?), tanulmányo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kohan-Gyorgy-1910-1966-Noi-arckepek-kar-es-onarckep-tanulmanyok-Ceruza-tus-papir~II2259785
2259785
10231
381
Beschreibung: Kohán György (1910-1966): Női arcképek, kar (és önarckép?), tanulmányok. Ceruza, tus, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett fa keretben. 47x31 cm.
: scanner