Katymári Krizsán Antal (1916-?): Épületek a Duna partján (Baja?), 1973. Olajpasztell, papír. Jelzett a hátoldalán. Hátoldali címke szerint kiállítva 1979-ben Baján és Zomborban. Üvegezett fa keretben. 34x46,5 cm.