Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Színes rézkarc, papír, aranyszínű pas... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Anya-gyermekevel-Szines-rezkarc-papir-aranyszinu-paszpartuban-serult-C3~II2202194
2202194
10566
381
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Színes rézkarc, papír, aranyszínű paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 34,5x24 cm
: kozár_edit