10187. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 200 HUF
0 HUF
Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel, 100x70cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit