Göldner Tibor (1929-): Gerlék. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint Szekszárdon a Szinyei Merse Teremben szerepelt kiállításon 1979-ben. Üvegezett fa keretben. 50×84,5 cm