Glatz 1918 jelzéssel: Baráth ref. pap portréja. Olaj, vászon. Hátoldal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Glatz-1918-jelzessel-Barath-ref-pap-portreja-Olaj-vaszon-Hatoldalan-feliratozott-es-Magy~II2264225
2264225
10145
381
15000
Beschreibung: Glatz 1918 jelzéssel: Baráth ref. pap portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán feliratozott és Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkével. 45×35 cm
: scanner