Gaál Domonkos (1940-2009): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gaal-Domonkos-1940-2009-Fak-Rezkarc-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-kisse-serult-2~II2258307
2258307
10136
381
3400
Rufpreis:
3 400 HUF 9,19 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: Gaál Domonkos (1940-2009): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült, 25×39 cm
: scanner