Almásy Aladár (1946-): Jöjj hozzám rögeszme. Rézkarc, papír, jelzett és datált (1981 Almásy Aladár). Számozott: 4/10. Lap bal felső sarkában apró gyűrődéssel, mű ép. 36x45 cm