Adolf Wer.. jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon, kissé sérült. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Adolf-Wer-jelzessel-Tavaszi-viragzas-Olaj-vaszon-kisse-serult-Diszes-kisse-serult~II2241542
2241542
10459
381
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Adolf Wer.. jelzéssel: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon, kissé sérült. Díszes, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
: kozár_edit