12593.
381. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1930 Kőszeg, óvodások vagy kisiskolások csoportképe, Szilágyi A fényképész Kőszeg felvétele, pecséttel jelzett vintage fotó kartonon, karton körbevágva és sérült. 8,5x13,5 cm