Zsélyi Aladár: A gázturbina. Kísérletek az új hőerőgép megalkotására.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Zselyi-Aladar-A-gazturbina-Kiserletek-az-uj-hoerogep-megalkotasara-Bp-1913-Patria~II2259424
2259424
17218
381
Books: Technics
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Zsélyi Aladár: A gázturbina. Kísérletek az új hőerőgép megalkotására. Bp., 1913, Pátria. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
: sza