Vadas Ervin, Juhos László (szerk.): Agrotröszt gépkatalógusa. I. kötet. Bp., 1974, Agrotröszt. 639p. Színes és fekete-fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kissé sérült vászonkötés.